Меню
HP центр 3D печати в Барселоне

Перший центр промислового 3D-друку HP в Барселоні займає площу 1,2 гектара

0 Comments


У компанії HP кілька центрів для популяризації промислової 3D-друку, але в Старому Світі поки такого майданчика не було. У США центри для адитивних технологій розташовані в Корваллісі (Орегон), Пало-Альто і Сан-Дієго (Каліфорнія) і в Ванкувері (Вашингтон). За кордоном центр 3D-друку компанії знаходиться тільки в Сінгапурі. А з недавніх пір, підказують наші колеги з сайту ZDNet, HP відкрила центр для промислової 3D-друку в Барселоні. І з яким розмахом!

Майданчик Barcelona 3D Printing and Digital Manufacturing Center розкинулася на площі 1,2 гектара, що приблизно дорівнює трьом футбольним полям. Центр дозволить бажаючим ближче познайомитися з 3D-друкованими технологіями компанії HP, включаючи матеріали, принципи проектування та виготовлення моделей, а також скористатися встановленими там 3D-принтерами для промислового друку виробів.

Робота центру буде будуватися на основі тісної взаємодії розробників різних профілів. Друкувати можна буде як пластикові, так і металеві моделі. Партнерами HP в цьому стали компанії BASF, GKN Metallurgy, Siemens і Volkswagen. Але навряд чи список обмежиться тільки цими компаніями. У міру зростання зацікавленості клієнтів в 3D-друку центр в Барселоні сподівається стати осередком новітніх технологій адитивного виробництва.

Компанія HP, нагадаємо, запропонувала цікаву технологію пошарового друку моделей з можливістю кольорового друку аж до окремого кольору одного вокселя (об’ємного пікселя). В арсеналі HP вже кілька серій 3D-принтерів в ціновому діапазоні від декількох тисяч доларів США до кількох десятків тисяч доларів за принтер. У цьому ціновому діапазоні у компанії немає конкурентів на 3D-принтери з повнокольоровим друком. Так що в центрі HP в Барселоні буде на що подивитися і чим скористатися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *